Shannyn Sossamon

Shannon Marie Kahoolani Sossamon

6,9
3 161 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannyn Sossamon

dlaczego jest w pierwszej 10? nie ma zbyt duzego dorobku- widzialam ja tylko w teledysku korna ;p moze mi ktos wytlumaczyc ten przypadek (nie bede jej oceniac tylko chce wiedziec)

victoria_

Czy to prowokacja? No bo jesteś trochę na forum i nie zauważyłaś tej luki w systemie. Na top wchodzą aktorzy o ilości głosów powyżej 1000 a że wielu mało znanych aktorów jest oceniana dość wysoko przez fanów to raz na jakiś czas ktoś wskakuje do pierwszej 10 po tym jak przekroczy próg 1000 głosów.

Dieter

zawsze się tak dzieje gdy ktoś nowy przekracza magiczne tysiąc głosów... kilka dni i spadnie ... bardzo spadnie ... standard

użytkownik usunięty
Denis

Fakt,że ktoś ma mniejszy dorobek niż np. Depp nie oznacza,że jest gorszym aktorem. Depp jest świetny, zgadzam się, ale jest mało wszechstronny. Jestem pewna,że o tej Pani będzie głośno niedługo już nie tylko w USA, ale w Europie też. Poza tym z naszym piękny kraju może być znana tylko właściwie z serialu "Moonlight". Ja ją tam zobaczyłam i bardzo, bardzo polubiłam. Nie jest typem jednosezonowej gwiazdki grającej w filmach dla przygody, tylko bardziej artystką- pięknym i wolnym duchem biznesu rozrywkowego. Myśle,że jakoś bardzo nie zależy jej na supersławie, a na dobrym wykreowaniu roli.

nie, to nie prowokacja, tylko sie zastanawiam, rzadko zagladam na rankingi aktorow i wlasnie zdziwilam sie ze to ktos kogo nie kojarze w ogole.
co do jej talentu nie znam jej to bylo tylko pytanie i dziekuje bardzo za odpowiedz, a Depp no coz dorobil sie wszyscy go lubia i sa zadowoleni

victoria_

A niektórzy nie kojarzą Kathy Bates czy (O zgrozo!) Katherine Hepburn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones