Hugh GrantI

Hugh John Mungo Grant

8,1
42 820 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Grant

Według mnie jego najlepszą rolą był film ,,Mickey Niebieskie Oko''. A według was?

Mayila

Ja też jestem za ,,Był sobie chłopiec" :)

Kot_Romeo

"Był sobie chłopiec" zdecydowanie! Chociaż też ma te swoje zagrania, to Will jest debest :)

katheria

tak "Był sobie chłopiec"
ale ostatnio widziałam "9 months" i też był niezły

A co do tego całowania, że jedynym film w którym się nie całował był film "Krytyczna terapia" to to chyba nieprawda. Czy mi się zdaje czy w filmie "Rozważna i romantyczna" też nie było sceny jak się całuje z jaką kolwiek z aktorek. Może się mylę, ale tak mi się wydaje.

Adelina

A ja też nie będę oryginalna:

,,Był sobie chłopiec''
,,Cztery wesela i pogrzeb''

i nawet ,,2 tygodnie na miłośc''(tylko ze względu na S.Bullock) :):)

Ale ogólnie cienki z niego aktor :/
Taki typowo dla kom.romantycznych.
Choc ma w sobie urok dlatego nawet go lubie.

Adelina

zgadzam się :) w "Rozważnej i Romantycznej" nie było ani jednej sceny pocałunku.. przynajmniej z jego udziałem

katheria

Popieram. :) W filmie "Był sobie chłopiec" był najlepszy :)

Kot_Romeo

"Był sobie chłopiec", trzy razy tak! :)

Mayila

Notting Hill ^^

Basiulka93

Też za nim nie przepadam,ale bardzo podobał mi się w "Był sobie chłopiec" i w "Rozważnej i romantycznej".Ciekawe jak zagrał w "Gorzkich godach" też raczej dość nietypoa rola dla niego.

littillea

cóż w "Gorzkich Godach" można powiedzieć, że jego rola nie była zbyt rozmaita ;pp
grał typowego, nudnego Anglika, który jest sztywny jak deska do prasowania x D
a całokształt filmu calkiem niezły
Pozdrawiam!

Adelina

' prosto w serce '

stworzony do ról w filmach romantycznych. uwielbiam oglądać filmy z jego udziałem ;D

okta16

dokładnie, idealny do komedii romantycznych, mi spodobał się w "Prosto w serce". W ty filmy właściwe zwróciłam na niego uwagę
Jak zaczęłam oglądać poklei filmy z jego udziałem to bardzo mi się spodobał w:"Dwa tygodnie na miłość" ,"Był sobie Chłopic" , "Notting Hill" i "Cztery wesela i pogrzeb", chociaż właściwie to on podoba mi się we wszystkich filmach, ale nie wszystkie filmy z nim mi się podobają :D

okta16

Okta, zgadzam się z Tobą. ;) Lubię wszystkie filmy z jego udziałem. Zwłaszcza:
To właśnie miłość
Prosto w serce
Był sobie chłopiec
Dwa tygodnie na miłość
Notting Hill
Mickey Niebieskie Oko
No i Dziennik Bridget Jones

famous_diva

"About a boy" ;)

famous_diva

"Notting Hill"
"Prosto w serce"
"Był sobie chłopiec"

Uwielbiam "Dziennik Bridget Jones", ale jego rolę w nim średnio :D

Mayila

Był sobie chłopiec - zdecydowanie... no i zaraz potem To właśnie miłość... Takiemu premierowi można wiele wybaczyć :).

Mayila

Ten film("Mickey...") jest super! Ale zagrał w nim podobnie jak w innych.
Dla mnie zagrał inaczej (przez co pokazał prawdziwe umiejętności) - nie to że nie lubię nieśmiałego i romantycznego Granta z komedii, ale pokazał co umie w "Był sobie chłopiec" - zdecydowanie.
Oprócz tego w "Noting Hill" i parę innych...

Mayila

Widziałam 14 filmów z Hugh Grantem, w większości grał prawie tak samo, ale najlepiej wg mnie wypadł w filmie "Cztery wesela i pogrzeb".

użytkownik usunięty
Mayila

"Cztery wesela i pogrzeb"
"To właśnie miłość' mój ukochany film i jego niezapomniana rola ;)
"Prosto w serce"
"Notting Hill"

Mayila

"Prosto w serce"
"Był sobie chłopiec"
"Dziennik Bridget Jones",

Mayila

podobał mi się w notting hil i dziennik bj

Mayila

"Atlas Chmur", zdecydowanie, bo pokazał że potrafi grac coś innego niż "wiecznego chłopca"

Justyna0810

Za to wlsnie lubie go w Extreme Measures.

Mayila

To właśnie miłość ( moja ulubiona rola Hugh )
Dziennik Bridget Jones
Był sobie chłopiec
Cztery wesela i pogrzeb

Mayila

"cztery wesela i pogrzeb" albo "To właśnie miłość"

Mayila

No coż...dla mnie bez konkurencyjnie "Rozważna i romantyczna" - idealny Edward Ferrars (wypisz, wymaluj wyciągnięty z książki, co się rzadko zdarza).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones