PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572352}
4,4 709
ocen
4,4 10 1 709
Riddle
powrót do forum filmu Riddle

Nie taki zły

ocenił(a) film na 6

A mnie się tam całkiem podobał.

ocenił(a) film na 4
basmata

A mnie nieszczególnie. Była szansa, żeby zrobić przyzwoity thriller, pokazujący dziewczynkę z ciepłego domu rzuconą na głębokie wody upadającego miasta. A wyszło jak zawsze - psychopata z siekierą i dziecko uwięzione w piwnicy. RIddle jako miasto było nieco karykaturalne (puste ulice, ślepy żebrak, jakaś nuta psycopatii) ale dawało jakiś klimat. Opasły szeryf, który o nic już nie walczy (grający tylko oczami Val Kilmer), tajemnice. To się dało jakoś wygrać, miało potencjał. Ale się nie udało - została dziewczyna pomykająca po torach z pułapką na niedźwiedzie na nodze i facet, który spalił się cały z wyjątkiem ubrania. Ech!

ocenił(a) film na 4
treborus

Zgodzę się z Tobą. Powiem nawet, że przez +/- godzinę (właśnie do pojawienia się uwięzionego dziecka, mordercy itp) film mi się podobał. Byłą ciekawie prowadzona historia, klimat, tajemnica, fajnie stworzone miasto z kilkoma wyrazistymi postaciami (choć nieraz występującymi max 1-2 sceny). Potem wszystko się posypało jakby twórcom brakło fajnych pomysłów albo czasu by dobrze wszystko zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones