PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643571}

Koniec miłości

The End of Love
6,6 1 108
ocen
6,6 10 1 1108
Koniec miłości
powrót do forum filmu Koniec miłości

Oskar dla małego!!
jak takie małe dziecko nakłonic do grania? no chyba ze była to jedna wielka improwizacja. Cudny
maluszek. A film smutny ale warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 9
Dolores0808

Mały nie wiedział, ze jest nagrywany, Webber, tak prowadził z nim rozmowy, że wyszły jak ze scenariusza. Wszystko co widzimy na ekranie to naturalna relacja ojca z dzieckiem. Jako, że Webber siedzi w branży Isaac nie czuł się dziwnie przy kamerze. NIe zmienia to faktu, ze mały jest cudowny.

ocenił(a) film na 5
Dolores0808

To żadna rewelacja ! W tym okresie życia, przy pełnej otwartości na poznawanie otaczającego świata braku poczucia strachu, szczerość czy prawdomówność pozwalają, przy odpowiednio pokierowanej rozmowie, że dziecko nie będzie zwracało uwagę na kamerę, ono nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest w grze dorosłych - można by rzec, że jest niewinnie i nieświadomie manipulowane. Wybaczcie ale mam trochę odmienne zdanie w ocenie filmu. Nużył mnie. Jeszcze, kiedy prowadzenie kamery z tak zwanej ręki było nowością i wzbudzało entuzjazm (również u mnie) to na dzisiaj jest już jak przeżuta guma do żucia. Nie ma w niej świeżości. Uważam, że ta forma jest już przestarzała. Zdecydowanie wolę, z ręki kręcone, filmiki rodzinne. 5/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones