PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140851}
6,9 42 016
ocen
6,9 10 1 42016
7,2 19
ocen krytyków
Kiss Kiss Bang Bang
powrót do forum filmu Kiss Kiss Bang Bang

kiepski film

ocenił(a) film na 4

ratuje go czasem downey jr ,ale fabuła tragiczna

ocenił(a) film na 4
phil_anselmo

musze sie pod tym podpisac, Downey ok cala reszta mnie nie zachwycila

ocenił(a) film na 4
martin76xl

Mnie też nie przekonał, szczególnie fabuła. Wydawała mi się nieskładna i nielogiczna, kupy się po prostu nie trzymała. Downey Jr w porządku, ale nie powalił na kolana.
Najlepsza z tego filmu jest chyba czołówka, która wg mnie jest naprawdę kapitalna:P. No i czcionka, którą zastosowano w tytule (wiem, durne:PP).
Pzdr.

ocenił(a) film na 4
phil_anselmo

Podpisuję się pod tym całkowicie. Gdyby nie ta obsada... Cóż...4/1o tylko ode mnie.

ocenił(a) film na 4
phil_anselmo

Tylko 4/10. Oglądając ten film miałem problem z określeniem o czym właściwie on był i na czym polega fabuła. Świetne wstawki i czasem klimat jest ok, ale generalnie fatalnie się całość klei i jakoś mnie nie wciągnęło.

phil_anselmo

Dokładnie tak. Słabo i przereklamowany. 4/10

ocenił(a) film na 4
phil_anselmo

Podpisuje się, nie wytrzymałem nawet godziny i chociaż widziałem mnóstwo dużo gorszych filmów, to wybuchowa mieszanka dobrych aktorów i przerostu formy nad treścią skutecznie mnie uśpiła. Gdyby to zrobili Brytole...

ocenił(a) film na 8
phil_anselmo

Wielka krytyka przyjemnego, dobrego filmu, a już widzę wasze oceny (10/10) pod filmami typu "piła XX". Wrzućcie na luz, innymi razy żaden nowy film już Was nie zadowoli..

Pozdrawiam i polecam obiektywnie oceniać filmy..

ocenił(a) film na 9
PiotrDlugosz

Ten film to rewelacyjna mieszanka komedii z sensacją, w dodatku dużo znakomitych ironicznych dowcipów . Jak dla mnie rewelka, a jeżeli chodzi o fabułę, to chyba nie zrozumieliście czegoś. Pokażcie mi inną komedię sensacyjną z tak fajnie poprowadzonym wątkiem, i sarkastycznym żartem. Ja wiem ze dla nie których szczyt fabuły to kolejna pila, ale c'mon, jak na komedie sensacyjna, o czysto rozrywkowych charakterze, to z fabuła się postarali. Mogliby zupełnie iść na łatwiznę i napisać byle co, a z taką obsadą to i nie jeden kał by przeszedł, a tak powstał wciągający film, z nie tuzinkową fabula, ciekawymi postaciami, i lekkimi, aczkolwiek nie wymuszonymi, a przemyślanymi gagami. Ja to kupuję.

ocenił(a) film na 4
maxreal

"Pokażcie mi inną komedię sensacyjną z tak fajnie poprowadzonym wątkiem, i sarkastycznym żartem." A proszę bardzo :
http://www.filmweb.pl/Przekret
Co do samego "Kiss kiss..." to pierwsze 20 minut było tak rozczarowujące, że chciałam zrezygnować z seansu. Na szczęście dalej historia miała się nieco lepiej, chociaż nadal specjalnie mnie nie śmieszyła. Rozumiem, że w zamyśle miała to być satyra na życie w Los Angeles, ale dla mnie w większości te żarty wplatane w fabułę były na siłę (zwłaszcza, że przeważnie dotyczyły homoseksualizmu i rozwiązłości kobiet). Poza tym miałam wrażenie, że brakuje w tym filmie płynności przy przechodzeniu między scenami, co również trochę zakłócało mi odbiór filmu.
Podsumowując, dla mnie jest to film jednorazowego użytku, do którego nie mam ochoty wracać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones