PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140851}
6,9 42 031
ocen
6,9 10 1 42031
7,2 20
ocen krytyków
Kiss Kiss Bang Bang
powrót do forum filmu Kiss Kiss Bang Bang

Pierwszy raz...

ocenił(a) film na 10

... natrafiłem na film, który w tak genialny sposób łączyłby wątki sensacyjne z komediowymi. Ciekawa, ale nie przesadnie zawiła fabuła, wartka akcja, fajny wesoły sposób narracji, umiarkowane, przez co dość wiarygodne efekty specjalne. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie rola detektywa-geja w wykonaniu Kilmera, rewelacja, kroku nie odstępował mu Robert Downey Jr., którego szczerze mówiąc do tej pory średnio darzyłem sympatią. A w Michelle Monaghan absolutnie się zakochałem! Widziałem z nią inne filmy, ale wtedy nie zwróciła mojej uwagi, a teraz - rewelacja. Ogólnie, film całkowicie mnie przekonał 10/10

ocenił(a) film na 8
buzzkill

Film jest bardzo dobry, ciekawa fabuła, i ten humor ,

Kilmer rewelacyjny, tak samo Robert :P

ocenił(a) film na 7
buzzkill

Robert Downey Jr potencjałem kojarzy mi się z Johnnym Deppem - obaj mają w sobie jakąś tajemnicę. Żaden inny aktor czy aktorka nie nachodą mnie w myślach w tym kontekście.

ocenił(a) film na 8
k3r10n

Zgadzam sięz przedmówcą :) Downey Jr i Depp mają w sobie właśnie takie "coś" , co sprawia , że ich gra jest niesamowita :)

ocenił(a) film na 10
qcharr

i potrafią zagrać tyle rzeczy jednym spojrzeniem :)

a co do 'kiss kiss bang bang' to chyba jeden z najbardziej .. niedocenianych? filmów.

ocenił(a) film na 6
spidergirl151

ogólnie dla mnie sama postać Roberta Downey'a Jr. jest genialna jednak ten film nie jest jego najlepszym filmem troszkę w tym czegoś mi brakowało momentami przyciągający momentami nudny jednak ze względu na obsadę daje mu 7/10

ocenił(a) film na 7
qcharr

Możliwe, że to przez ich ostre życie w młodości. Downing nie stronił od narkotyków, a i Depp balansował na granicy. ;)

ocenił(a) film na 9
k3r10n

Dokładnie. :) Obydwoje mają w sobie coś, co przyciąga. Sądzę, że gdyby Robert nie miałby problemów z narkotykami, dostałby parę perełek za które mógłby być naprawdę doceniony. Ale jeszcze lata przed nim i miejmy nadzieje, dostanie jakąś nieziemską rolę w kultowym filmie.

Co do samego Kiss Kiss Bang Bang, naprawdę dobry film. Spodziewałam się czegoś o wiele gorszego, a tu takie zaskoczenie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones