PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140851}
6,9 42 027
ocen
6,9 10 1 42027
7,2 20
ocen krytyków
Kiss Kiss Bang Bang
powrót do forum filmu Kiss Kiss Bang Bang

Genialne

ocenił(a) film na 9

Jak on ją wyrzucił z pokoju, kiedy mu wyznała, że jednak się przespała z tym jego kolegą :D:D To było genialne ;]

ocenił(a) film na 9
_J__J_

oj tak całkowicie się z tym zgadzam! ogólnie ten film mi zrył psychikę trochę, więc lepiej go nie opisywać, a po prostu obejrzeć :D po prostu jest prześmieszny i nieźle pokręcony ^^

_J__J_

Mnie zachwycił tekst "To nie dobry i zły glina, to pedał i nowojorczyk"

użytkownik usunięty
MademoiselleButterfly

Dla mnie najlepsze było jak wyciągnęli kobietę z bagażnika tonącego samochodu, a on powiedział, że musiał przestrzelić zamek. Pod wodą! Haha to mnie zwaliło z krzesła xD

ocenił(a) film na 8

dla mnie najlepszy był ten wątek : Harry strzela do jednego z bandziorów , trafia mu w łeb i ze zdziwioną miną mówi : " prawdopodobieństwo trafienia wynosiło 8 % ! A Perry na to : 8 % ??? Kto cię uczył matematyki debilu !

_J__J_

Fajnie, ale wypadałoby napisać w tytule takie jedno magiczne słowo: SPOILER...

ocenił(a) film na 9
widzew1302

Naprawdę aż tak Ci to przeszkodziło w oglądaniu filmu? Myślę, że ten komentarz nikomu nie zakłóci rozumienia fabuły ani nikt się nie domyśli przed tą sceną, o co chodzi ;]

_J__J_

Też dorzucę:
*
- Nie żyje?
- Na chwilę dała odpocząć oczom. Oczywiście, że nie żyje, ma skręcony kark!...
*
- Zacznijmy od początku, musimy się jej pozbyć. Masz rękawiczki?
- Słucham?
- Czy masz rękawiczki. To zasadzka, ktoś pewnie dzwoni teraz na policję. Zrób tak: owiń ciało kocem albo prześcieradłem.
- Jakieś szczególne rękawiczki?
- Taaaaak. Zamszowe...
*
- Zoo było zamknięte więc przyszedłem tutaj popatrzeć na zwierzę...
:D

ocenił(a) film na 8
agarafka

Albo to:
-Zajrzyj do słownika pod hasło "idiota". Wiesz, co tam znajdziesz?
- Moje zdjęcie?
-Nie! Definicje słowa "idiota", którym jesteś!

ocenił(a) film na 9
agarafka

"I don't think you'd know where to put food at, if you didn't flap your mouth so much."
Weszło do użytku codziennego :)

ocenił(a) film na 7
_J__J_

Mnie dosłownie zabiła scena, jak zrzucili to ciało z dachu - kadr na kontenery na śmieci (akurat puste i otwarte), leci leci ciało i jebut - głową uderza o kant i nie wpada do środka tylko gdzieś na bok XD

ocenił(a) film na 9
BartosWoodmoon

mi się bardzo podobała scena na początku filmu, jak trafił na te przesłuchanie :D genialny film

ocenił(a) film na 7
_J__J_

Ja przy niektórych scenach musiałam wrzucić pauzę i zaczynałam wyć ze śmiechu, w większości przy tych które wymieniliście :D Ale dopiero po drugim obejrzeniu zauważyłam jeszcze jedno: (uwaga spoiler) kiedy pod koniec Harry skarży się że wszyscy przeżywają i dlaczego nie ożywić by wszystkich - wchodzi Elvis :D To mnie konkretnie rozp...
Ale ogólnie - RDJ nie pasuje mi do roli debila. Lecz jest na co popatrzeć ;)

ocenił(a) film na 9
Julel

jak juz ktos wspomnial o tym bandycie ktorego zabil strzalem w leb i o tych 8%, to bylo genialne xd Rosyjska ruletka, a on akurat strzelil mu w łeb... ;p :D dobra komedia

Exploited

Mnie też Elvis rozwalił :D I ulubiona scena z przesłuchaniem ! Dobra komedia

Exploited

Film faktycznie bardzo dobry. Świetny Downey :) Fabuła naprawdę wciągająca, aż się zdziwiłem ;d Świetne teksty.Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones