PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140851}
6,9 42 027
ocen
6,9 10 1 42027
7,2 20
ocen krytyków
Kiss Kiss Bang Bang
powrót do forum filmu Kiss Kiss Bang Bang

niby powinien być fajny, bo i aktorzy świetni i fabuła ciekawa, ale scenariusz denny, kompletnie zagmatwany i chaotyczny. Po 40 minutach film zwyczajnie męczy. Ja nie dotrwałem do końca.

Franio

Jeśli liczyłeś na lekką komedię to mogłeś nie nadążać. To jest jedna z niewielu komedii, która wymaga użycia szarych komórek ;)

Johnny_D

Lubię używać moje szare komórki, ale nie znoszę jak ktoś mi wciska nudę pod pozorem intelektualizmu- a ten film to właśnie zrobił.

ocenił(a) film na 8
Franio

Tak, nudziłeś się więc film nie przypadł ci do gustu, a z tego powodu naztwasz go "pozornie intelektualnym".
Dialogi są ciekawe i dobrze napisane, to że fabuła jest chaotyczna i zagmatwana nie ukrywam, może to założenie filmu, ale to komedia, za wiele wymagasz, zresztą i tak lepsza pod tym względem niż więszkość.

ocenił(a) film na 4
serialkiller1990

ja wyłączyłem tak po godzinie...film jest dziwny, ani to kryminał, ani tym bardziej komedia...co sensacja? Gra aktorska na plus, narrator na plus...reszta do bani...ja spodziewałem się czegoś, więcej...4/10

ocenił(a) film na 10
MrocznyZiutek

Ja widzę w tym filmie i kryminał i komedie, nie wiem czemu twierdzisz inaczej,
a do akcji powinieneś zaczekać bo pod koniec była całkiem niezła strzelanina (nie jakaś super efektowna ale dobra),a przed nią pościg,
ale skoro wyłączyłeś po godzinie to widocznie to nie film dla Ciebie.

Mi się w każdym razie bardzo podobał :)

Franio

trudno znalezc dowod, ze Frania, uzywa szarych komorek.

diepole

Nie pierdź DUPOLE bo smród robisz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones