PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140851}
6,9 42 031
ocen
6,9 10 1 42031
7,2 20
ocen krytyków
Kiss Kiss Bang Bang
powrót do forum filmu Kiss Kiss Bang Bang

9/10

ocenił(a) film na 8

film zabójczy! uwielbiam grę Downey'a i tym razem mnie nie zawiódł :) jak dla mnie scenariusz dość typowy dla filmu kryminalnego, ale oryginalne wykonanie. dużo inteligentnego humoru, jak najbardziej 9/10! ;)

fleuve

W 100% się z Tobą zgadzam :)
Również daję 9/10

fleuve

Ode mnie też, 9/10. I pomyśleć, że za pierwszym razem nie doceniłam tego sympatycznego filmu. Niezwykle przyjemnie się oglądało. Oby więcej takich fajnych, niegłupich komedii z dobrym aktorstwem.

ocenił(a) film na 6
fleuve

dla mnie wydal sie zbyt chaotyczny, ta narracja nie do konca mi tu pasowala - urywanie akcji na komentarze... jakos tak dziwnie to wychodzilo
wszystkie dialogi byly zupelnie nieprawdopodobne i ciezko bylo mi sie wczuc w sytuacje, ktore mialy miejsce na ekranie - nie nadazalem za tokiem rozumowania, poza tym oni chyba byli na wyscigach, w ktorych zwyciezca jest ten, kto powie najwiecej slow w 10 sekund
no i co do RDJ - szanuje aktora, zdaje sobie sprawe, ze jest swietnym aktorem... ale ta rola mi do gustu zupelnie nie przypadla. gdyby ten film nakrecono 20 lat wczesniej, to odtworca glownej roli bylby zapewne woody allen, bo rola harry'ego to taki typowy allenowski bohater - dupowaty, nieporadny, acz odwazny i zabawny... RDJ mi tu nie pasowal

mozliwe, ze kiedys jeszcze obejrze i docenie ten film bardziej, poki co jest tylko niezly

rafkulak

"mozliwe, ze kiedys jeszcze obejrze i docenie ten film bardziej, poki co jest tylko niezly"

To prawdopodobne. Mnie też za pierwszym razem średnio się spodobał. Za drugim - bardzo:)

ocenił(a) film na 9
shizonek

Dla mnie film genialny. Cały czas się śmiałam :D

fleuve

Zgadzam się!!! Robert Downey Jr. świetnie zagrał i nawet był opanowany jak pies tego palca mu chapnął "poczekaj..uff zagrożenie minęło" ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones