PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140851}
6,9 42 027
ocen
6,9 10 1 42027
7,2 20
ocen krytyków
Kiss Kiss Bang Bang
powrót do forum filmu Kiss Kiss Bang Bang

...

ocenił(a) film na 8

Film bardzo mi się podoba, ale trochę nie nadążam. Za pierwszym razem jak go oglądałam w ogóle się nie skupiałam i tylko niektóre sceny wyłapałam. Teraz oglądam znowu i nic nie rozumiem, mimo, że jestem czujna. Nie rozumiem o co chodzi z tymi nazwiskami, ile w końcu jest tych trupów i w ogóle kto jest kim! I jeszcze ten wątek z ojcem i gwałceniem i jakimśtam aktorem. Proszę, niech mi to ktoś wytłumaczy.

Aneczkosia

Ja też nic z tego filmu nie łapię. Do tej pory mi się to nie zdarzało, więc to wina głupiego scenariusza.

Franio

Hmm... to czemu ja załapałem? I wielu moich znajomych? I zapewne dużo innych osób ? Może by tak sie wysilić i pomyśleć, bo czujny to kot przed łapaniem myszy jest. Tu trzeba ruszyć szare komórki ;) Zresztą Robert jako narrator wszystko tłumaczy...

Pozdrawiam ;))

ocenił(a) film na 9
Johnny_D

Ehh najłatwiej wszystko zwalić na "Głupi" scenariusz :/ Fakt że było kilka niedociągnięć ale było to raczej zamierzenie twórców niż jakiś błąd. Rewelacyjny acz niedoceniony film 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones